Webinář "Úvod do PBIS"

Webinář "Úvod do PBIS"

Středa, 11. 3. 2026 at 15:00 - 16:30

-

Webináře

SOFA zve na webinář "Úvod do PBIS", který je vhodný pro vedení ZŠ, ŠPP ZŠ, pedagogické pracovníky ZŠ a zaměstnance z prostředí sociálních služeb, kteří pracují se skupinami dětí.

Anotace:
Pokud přemýšlíte o zavádění pozitivní podpory chování PBIS ve vaší škole a chcete získat základní představu o tom, jaké kroky by vás čekaly, je tento webinář určený právě vám.
Dozvíte se, jak PBIS vznikl, na jakých principech stojí a proč jej školy využívají ke zlepšení atmosféry, posílení bezpečí, snížení konfliktních situací a efektivnější spolupráci pedagogického týmu. Představíme základní prvky implementace: tvorbu pozitivně formulovaných a srozumitelných očekávání, praktický nácvik žádoucího chování přímo v prostředí školy, plánované posilování pozitivních projevů i sjednocený postup pedagogů při řešení náročného chování.

Více informací a přihlášení na stránkách SOFA ZDE