Seminář "Naše sborovna 2023"

Seminář "Naše sborovna 2023"

Pátek, 3. 2. 2023 at 9:00 - 14:00

Úřad městské části Praha 8, ul. U Meteoru 6 (tzv. Bílý dům), Praha 8

Semináře, přednášky, workshopy

Společně k bezpečí z.s. zve na seminář "Naše sborovna 2023".

Anotace:
Dva roky „prázdnin" zamávaly nejen vztahy ve třídách, ale i ve sborovnách. Schopnost snášet kdekoho, vyjít s ním a extra to neřešit rychle mizí. Vyčerpání mnohde graduje na úrovni sociálních vztahů ve smyslu “zbavte mě toho pitomce, sundejte ze mě tu megeru, vedle Mařeny už to fakt nejde”, stejně jako vyčerpání na úrovni pracovní (“hlavně žádné další vize, reformy a revize, koho ještě dalšího mám chápat a tolerovat?“). Učit ale stále chcete, učení vás baví a nakonec stejně zjistíte, že nejlépe si můžete pomoci jen vy sami. A protože „na tragickej život jsem já pes“, tak se přijďte pobavit o tom, jak si pomoci můžete, jak se na to dá jít s humorem a přitom laskavě a efektivně.

Pozvánka na seminář ZDE

Přihlášení na seminář ZDE