Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Děti v systému náhradní péče (ústavní výchova, náhradní rodinná výchova)"
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Děti v systému náhradní péče (ústavní výchova, náhradní rodinná výchova)"
Datum konání:
21.06.2018 
Místo konání:
Národní ústav pro vzdělávání - Praha 9 , Novoborská 372
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Národní ústav pro vzdělávání zve na seminář "Děti v systému náhradní péče (ústavní výchova, náhradní rodinná výchova)", který je určen pro zaměstnance škol a školních poradenských pracovišť (tzn. pro psychology a speciální pedagogy působící ve školách, pedagogy škol, asistenty pedagogů, výchovné poradce, metodiky prevence, zástupce ředitele i ředitele).

Frekventanti se seznámí správní úpravou náhradní rodinné péče, jejími typy a konkrétními charakteristikami dětí, které jsou do jednotlivých typů náhradní rodinné péče umisťovány. Dále se seznámí se specifiky uchazečů o náhradní rodinnou péči, procesu zařazování do systému osob pečujících a osob v evidenci (dle zákona č. 359/99 Sb.). Pochopí rizikovost dětí v náhradní rodinné péči. V poslední části semináře budou seznámeni i s postupy zrušení náhradní rodinné péče a specifickou odbornou činností s dětmi, které se vrací do institucionální péče.

Více informací a přihlášení na stránkách NÚV ZDE

Banner