Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Jak předcházet agresivitě a šikaně ve školním prostředí"
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Jak předcházet agresivitě a šikaně ve školním prostředí"
Datum konání:
22.03.2018 09.30 h - 15.00 h
Místo konání:
Národní institut pro další vzdělávání - Praha 1 , Senovážné nám. 872/25
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Národní institut pro další vzdělávání zve na seminář "Jak předcházet agresivitě a šikaně ve školním prostředí", který je určen pedagogům ZŠ, pedagogům speciálních škol, pedagogům gymnázií, pedagogům SOŠ a SOU, speciálním pedagogům, asistentům pedagoga.

Popis programu:
Seminář je koncipován jako praktický workshop s ukázkami konkrétních technik a aktivit využitelných v prevenci výskytu agresivního chování dětí a šikany ve školním prostředí a ve zlepšování vztahů ve třídě (ice-break aktivity, team-spirit, hry na zvyšování sociální koheze, kooperativní hry, zjišťování klimatu ve třídě, diagnostické aspekty hry, využití dotazníků, sociometrie). Doplněn bude teoretickými poznatky a aktuálními zjištěními z oblasti příčin šikany, dynamiky sociálních skupin, aktuálních forem šikany (kyberšikana, šikana učitele, relativizace autority ) atd. Účastníkům budou vysvětleny metodické aspekty vedení jednotlivých typů aktivit včetně jejich reflexe a teoretického zarámování.

Více informací a přihlášení na stránkách NIDV ZDE

Banner