Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Motivační rozhovory"
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Motivační rozhovory"
Datum konání:
15.01.2018 - 16.01.2018 
Místo konání:
Národní ústav pro vzdělávání - Praha 9 , Novoborská 372
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Národní ústav pro vzdělávání zve na kurz "Motivační rozhovory", který je určen pro psychology a speciální pedagogy, kteří pracují v přímé práci jak s dětskou, tak dospělou klientelou. Vhodné zejména pro ty pracovníky, kteří ve své každodenní práci zacházejí s tématem změny, s problémem vlastní motivace ke změně u klienta a tedy s výzvou k pomoci klientovi nalézt vnitřní motivaci pro změnu svého chování.

Termíny:

15.-16.1.2018, 21.-22.2.2018 a 11.-12.4.2018. Kurz je sestaven z 3 dvoudenních bloků po 16 hodinách, s rozložením po osmi hodinách na jeden den kurzu. Celkově kurz obsahuje 48 hodin vzdělávání.

Obsah kurzu:

Seznámení s úspěšnou a výzkumem ověřenou metodou terapeutické a poradenské práce s klienty. Účastníci kurzu by měli porozumět vybraným faktorům ovlivňujícím motivaci lidí ke změně a nacvičit základní techniky vedení motivačních rozhovorů. Důležitá je schopnost reflexe interpersonálních aspektů motivace a jejích změn. Kurz je zaměřen tak, aby bylo možné nově nabyté poznatky a dovednosti přímo využít v praxi.

Více informací a přihlášení na stránkách NÚV ZDE

Banner