Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Úloha školního metodika prevence ve školním poradenském pracovišti"
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Úloha školního metodika prevence ve školním poradenském pracovišti"
Datum konání:
13.12.2017 09.00 h - 16.00 h
Místo konání:
PH-VISK Praha - Praha 1 , Pštrossova 15 (bud. SPŠPT)
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Vzdělávací institut Středočeského kraje zve na 2. díl semináře "Úloha školního metodika prevence ve školním poradenském pracovišti", který je určen pro školní metodiky prevence ze Středočeského kraje (ŠMP, kteří dosud neabsolvovali specializační studium).

Vzdělávací program je zaměřen na změny a nové požadavky na práci školních metodiků prevence (ŠMP) v důsledku novelizace vyhlášky č. 72/2005 Sb., o poskytování poradenských služeb ve školách a školských poradenských zařízeních (v r. 2016) – především na zřizování školních poradenských pracovišť (ŠPP) a změny ve vedení povinné dokumentace školního metodika prevence. Dále na povinnosti ŠMP vyplývající z metodického doporučení a metodických pokynů MŠMT, souvisejících s prevencí rizikového chování.
Program se uskuteční ve dvou částech. Přibližně měsíční přestávku mezi oběma částmi využijí školy ke zmapování aktuální situace ve škole, k realizaci základních podmínek pro práci školního metodika prevence a k formulování dotazů, které budou řešeny v závěrečné části programu.

Více informací a přihlášení na stránkách VISK ZDE

 

 

 

Banner