Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Bezpečné klima třídy interaktivně"
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Bezpečné klima třídy interaktivně"
Datum konání:
16.10.2017 09.00 h - 16.00 h
Místo konání:
PH-VISK Praha - Praha 1 , Pštrossova 15 (bud. SPŠPT)
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Vzdělávací institut Středočeského kraje zve na seminář/workshop "Bezpečné klima třídy interaktivně" - Pedagogové SŠ. Seminář je určen zejména pedagogickým pracovníkům SŠ a školním metodikům prevence.

Workshop zaměřený na metody budování a posilování pozitivního a bezpečného prostředí pro třídní kolektivy, které se formují od samého počátku (nové kolektivy) i po několikaletém soužití, v němž se vyvíjí a mění skupinová dynamika třídy. Cílem workshopu je poskytnout především školním metodikům prevence nástroje, metodické postupy a zkušenosti dobré praxe pro práci s třídními kolektivy i s třídními učiteli, kteří jsou pro skupinové třídní procesy klíčovými osobami. Program tak přispěje ke zkvalitnění metodické podpory třídních učitelů a dalších pedagogických pracovníků.
Obsah workshopu nabízí na základě zážitkového přístupu cvičení a hry na seznámení, odbourání počátečních bariér, formování kolektivu, formuluje zásady efektivní komunikace a pomáhá objevit možnosti, jak aktivity na podporu dobrého třídního kolektivu zasadit do rámce školního roku.

Další informace, podrobný program a přihlášení na stránkách VISK ZDE

 

 

 

Banner