Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Pedagog ve vypjatých komunikačních situacích"
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Pedagog ve vypjatých komunikačních situacích"
Datum konání:
16.10.2017 09.00 h - 16.00 h
Místo konání:
PH-VISK Praha - Praha 1 , Pštrossova 15 (bud. SPŠPT)
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Vzdělávací institut Středočeského kraje zve na seminář "Pedagog ve vypjatých komunikačních situacích", který je určen pedagogickým pracovníků všech druhů a stupňů škol a školských zařízení.

Seminář je zaměřen na řešení emočně vypjatých komunikačních situací v práci pedagogického pracovníka, především v komunikaci s žákem a rodičem žáka.
V teoretické části programu se účastníci seznámí s potřebnými poznatky a informacemi z oblasti komunikace a práce s emocemi, v interaktivní praktické části programu budou při modelových situacích formou tréninku rozvíjet své komunikační a vyjednávací dovednosti a učit se pracovat s emocemi. Modelovými situacemi budou konfliktní rozhovory s žáky nebo s rodiči žáků. Účastníci se naučí vyhodnocovat, co se odehrává v pocitové rovině účastníků dialogu, budou poznávat způsoby, kterými mohou emoce rozšifrovat i za pomoci řeči těla, pokusí se zvládnout emoční vyladění na komunikační partnery tak, aby získané dovednosti dokázali aplikovat ve své pedagogické praxi.

Více informací a přihlášení na stránkách VISK ZDE

Banner