Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Vedení dětské skupiny pro děti s problémovým chováním pro školské poradenské pracovníky"
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Vedení dětské skupiny pro děti s problémovým chováním pro školské poradenské pracovníky"
Datum konání:
11.12.2017 
Místo konání:
Národní ústav pro vzdělávání - Praha 9 , Novoborská 372
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Národní ústav pro vzdělávání zve na seminář "Vedení dětské skupiny pro děti s problémovým chováním pro školské poradenské pracovníky" (rozšiřující kurz), který je určen psychologům a etopedům v PPP, SVP, školním psychologům, výchovným poradcům a školním metodikům prevence s motivací vést dětské skupiny.

Obsah kurzu:
Prohloubení vzdělávání frekventantů v oblasti účinného a psychologicky správného vedení skupin dětí a mladistvých, které trpí problémy v adaptaci, rizikovým chováním, psychiatrickým onemocněním a vyžadující výchovně léčebný režim. Absolventi kurzu si prohloubí praktické dovednosti i teoretické znalosti, zvýší se jejich citlivost ve vnímání a zacházení s hranicemi a potřebami svými i klientů ve skupině. Naučí se základní principy skupinové dynamiky u dětí, vhodně zadávat aktivitu a přiměřeně ji reflektovat. Tím bude posilována profesionální role a schopnosti frekventantů, pracujících s klientelou vyžadující vyšší míru podpůrné péče.

Více informací a přihlášení na stránkách NÚV ZDE

 

 

 

Banner