Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Učitelské lázně aneb Umění spolupráce
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Učitelské lázně aneb Umění spolupráce
Datum konání:
22.08.2017 - 24.08.2017 
Místo konání:
Penzion Mlýn Kamenice - Krásná Hora nad Vltavou , Klučenice - Kamenice 4
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Varianty - Vzdělávací program společnosti Člověk v tísni zvou na třídenní kurz "Učitelské lázně aneb Umění spolupráce", který je určen především pedagogům ZŠ a SŠ.

Cílem zážitkového pobytu je především načerpat novou energii a inspiraci do dalšího školního roku. Dopřejte své hlavě i tělu odpočinek v Učitelských lázních! Tématem letošních lázní je umění spolupráce. Dozvíte se, jak může učitel spolupracovat s asistentem pedagoga, s kolegy a s rodiči. Vyzkoušíte si, jak lze rozvíjet a hodnotit kooperativní dovednosti žáků. Společně budeme sdílet zkušenosti škol, které jsou aktivní v místní komunitě.

Co pro nás znamená spolupráce a proč má smysl o ni usilovat? V čem jsou výhody a nevýhody soutěživého prostředí v našich školách? Jak můžeme žáky hodnotit, ale nesrovnávat? Jak lze umění spolupráce rozvíjet a kdo nám při tom může být partnerem? Kdy je kolegiální spolupráce jednou z nejefektivnějších forem učitelova rozvoje? Jak může učitel podpořit roli školy jako aktivní instituce, která propojuje komunitu? Lze využít spolupráci k rozvoji komunikačních dovedností? Jak rozmluvit mlčící ryby? Přijeďte se ptát, společně hledat odpovědi, sdílet zkušenosti a čerpat inspiraci od kolegů z celé ČR.

Více informací a přihlášení na stránkách programu Varianty ZDE

Banner