Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Autonomní třída–spolupráce učitele a žáků"
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Autonomní třída–spolupráce učitele a žáků"
Datum konání:
14.01.2020 09.00 h - 16.00 h
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Společnost pro vzdělávání Zřetel zve na seminář "Autonomní třída – spolupráce učitele a žáků", který je určen pro učitele – metodiky prevence, učitele 1. a 2. stupně ZŠ, výchovné poradce, vychovatele školských zařízení.

Seminář se uskuteční v Praze, konkrétní místo konání bude upřesněno.

Obsah:
Vzdělávací program je zaměřen na pomoc učitelům, kteří chtějí vytvořit a vést autonomní třídu, tedy třídu se 100% odpovědností žáků i učitele za proces vzdělávání. Učitelé se seznámí se výukovými formami, metodami a aktivitami, které jsou využitelné pro tvorbu autonomního kolektivu. Program pro vytvoření autonomní třídy a aktivity s tím spojené jsou spojeny s tematickými okruhy: vyučování jako láskyplná činnost; vyučování jako činnost, která vede k přeměně; tajemství štěstí a úspěchu; třída jako společenství – společenství jako třída. Každý okruh doprovází aktivity a pracovní listy využitelné následně přímo v praxi, které vedou k tvorbě kvalitního kolektivu.

Cíle:
Účastníci získají teoretické informace a základy praktických dovedností, které jim pomohou při tvorbě a vedení autonomního třídního kolektivu. Osvojí si základní nástroje k vedení třídy, vhodné aktivity a získají pracovní listy určené pro žáky za účelem vytvoření autonomní třídy.

Více informací a přihlášení na stránkách společnosti Zřetel ZDE

Banner