Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Osobnostně sociální rozvoj pedagogů..."
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Osobnostně sociální rozvoj pedagogů..."
Datum konání:
05.12.2019 09.00 h - 16.00 h
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Společnost pro vzdělávání Zřetel zve na seminář "Osobnostně sociální rozvoj pedagogů – syndrom vyhoření, týmová spolupráce a řešení problémů".

Seminář se uskuteční v Praze, konkrétní místo bude upřesněno.

Obsah:
Vzdělávací program je rozdělen do třech hlavních částí: řešení problémů, prevence syndromu vyhoření a týmová spolupráce. Pedagogové proberou formou testů a aktivit mechanismy působení stresu, syndromu vyhoření, zásady psychohygieny i zdroje klidu. Prakticky si vyzkouší metody kontroly nad stresem a získají konkrétní tipy, jak předcházet syndromu vyhoření.
Účastníci kurzu absolvují sérii aktivit zaměřených na nastavení spolupráce a synergie v týmu, vedení týmu, řešení problémových a netradičních situací mezi kolegy v rámci týmu, s týmem dětí. Pedagogové odhalí nefunkční postupy při řešení problému, osvojí si metody formulace problému, jejich asertivního řešení nebo efektivní stanovení cílů.

Cíle:
Osobnostně sociální rozvoj pedagogů z pohledu potřeb vlastní osobnosti i z pohledu potřeb pedagogické činnosti ve škole, tzn. prohloubení pedagogických kompetencí v oblasti podpory osobnostně sociálního rozvoje dětí.

Cílová skupina:
Asistenti pedagoga, pedagogové volného času, speciální pedagogové, učitelé 1. stupně ZŠ, učitelé 2. stupně ZŠ, učitelé MŠ, učitelé ve speciálních školách, učitelé – vedoucí školních zájmových kroužků a klubů, vychovatelé školských zařízení a učitelé uměleckých odborných předmětů ZUŠ, SUŠ a konzervatoří.

Více informací a přihlášení na stránkách společnosti Zřetel ZDE

Banner