Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Efektivní řešení konfliktů v jednání s rodiči žáků"
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Efektivní řešení konfliktů v jednání s rodiči žáků"
Datum konání:
19.11.2019 09.00 h - 16.30 h
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Vzdělávací společnost Zřetel zve na seminář "Efektivní řešení konfliktů v jednání s rodiči žáků", který je určen pro učitele MŠ, učitele ZŠ, gymnázií, SOŠ a SOU, učitele ZUŠ a SUŠ, pedagogy volného času, vychovatele školských zařízení, asistenty pedagoga, učitele – metodiky prevence, výchovne poradce, psychology, ředitelé škol a školských zařízení, učitele speciálních škol.

Obsah:
Na semináři bude kombinováno prezentování teoretických konceptů komunikace a řešení konfliktů, řízená diskuse mezi učiteli a lektorem, samostatná práce nad tématy komunikace a konfliktů ve skupinách i praktické nácviky komunikačních technik ve dvojicích. Obsahem semináře je i souhrn doporučení efektivního jednání v konfliktu s rodiči, komunikace v konfliktu a manipulace, shrnutí efektivních komunikačních technik k řešení konfliktu, doporučení k prohloubení sebejistoty a duševní stability při zvládání náročných konfliktních situací s rodiči.

Cíle:
Osvojení základů efektivní komunikace ve stresové interpersonální situaci a osvojení základů úspěšného řešení konfliktů s rodiči žáků a studentů škol. Jak v komunikaci a při řešení konfliktu postupovat, jak konflikt s rodičem uzavřít bez eskalace negativních emocí.

Seminář se uskuteční v Praze, konkrétní místo konání bude upřesněno.

Více informací a přihlášení na stránkách společnosti Zřetel ZDE

Banner