Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Emoce a jejich stabilita-Recept na zvládnutí náročného povolání učitele"
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Emoce a jejich stabilita-Recept na zvládnutí náročného povolání učitele"
Datum konání:
23.04.2019 09.00 h - 15.30 h
Místo konání:
Národní institut pro další vzdělávání - Praha 1 , Senovážné nám. 872/25
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Národní institut pro další vzdělávání zve na seminář "Emoce a jejich stabilita - Recept na zvládnutí náročného povolání učitele".

Anotace:
Každý pedagogický pracovník se denně setkává se situacemi, které jsou psychicky náročné (vysoké nároky na výkon, konfliktní situace, očekávaná empatie, hluk atd.). Zvládnutí těchto situací je ovlivněno jeho emoční stabilitou. Ovládání vlastních emocí se učíme odmalička a je částečně dáno i geneticky. Na druhou stranu i v dospělosti se na základě sebepoznání a sebereflexe můžeme učit se svými emocemi pracovat. Seminář nabídne souhrn poznatků o emocích a konkrétní techniky jejich zvládání. Nedílnou součástí programu bude i vyzkoušení vybraných relaxačních technik, diskuze a sdílení vlastních zkušeností s danou problematikou. Metody používané při výuce: výklad s diskuzí, testy sebepoznání, diskuze, modelové situace, nácvik technik na zvládání emocí.

Více informací a přihlášení na stránkách NIDV ZDE

Banner