Home Odkazy Poruchy příjmu potravy
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la
Počet zobrazených 
1   Link   Idealni.cz – informace o poruchách příjmu potravy
Velmi zajímavé, odbornými informacemi nabité internetové stránky. Najdete tu články o anorexii a bulimii, o souvisejících potížích. Dále spoustu zajímavých kontaktů na terapeuty a lékaře, kteří se poruchám příjmu potravy věnují. V rubrice „Můj příběh“ můžete nahlédnout pod dušičku těm, kteří mají s anorexií či bulimií své zkušenosti. Na těchto stránkách funguje i chat, zvaný „pokec“. Je tu sekce pro odbornou veřejnost, pro studenty, lékaře … Stránky vznikají ve spolupráci se Svépomocnou asociací psychogenních poruch příjmu potravy.
2   Link   Anabell
Anabell, z.ú. nabízí pomoc a podporu osobám postiženým i ohroženým poruchami příjmu potravy. Na stránkách naleznete kromě odborných článků a informací také diskuzní fórum, kontakty na poradny a lékaře, příběhy lidí s poruchou příjmu potravy, informace o výživě...
3   Link   E-clinic, z.ú. - projekt Healthy and free
Internetový projekt prevence a včasné intervence poruch příjmu potravy. Web pro širokou veřejnost (diety, lifestyle, hubnutí, zdravý životní styl), anonymní pomoc.
4   Link   Bulimiahelp.org
Obsáhlé stránky zaměřené na problematiku bulimie a její léčbu. (anglicky)
5   Link   E-clinic, z.ú.
Rozcestník projektů E-clinic, z.ú. - Institutu pro studium, prevenci a léčbu poruch příjmu potravy a komorbidních poruch. Nezisková organizace, která má více než 20 let zkušeností s léčbou a prevencí poruch příjmu potravy a dalších duševních onemocnění.